jدو شنبه 26 آذر 1397
چهار شنبه 08 آذر
بازدید مدیرعامل شرکت توسعه از مراحل ساخت سالن دوومیدانی اردبیل

بازدید مدیرعامل شرکت توسعه از مراحل ساخت سالن دوومیدانی اردبیل

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی صبح امروز چهارشنبه راهی اردبیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه، مهندس مدبر صبح روز چهارشنبه 8 آذرماه به همراه هیات همراه، وارد اردبیل شد تا از برخی پروژه های ورزشی این استان بازدید نماید. سالن دوومیدانی اردبیل که بصورت سرپوشیده در حال احداث می باشد، مهمترین پروژه مورد بازدید وی در این سفر بود.

مدیرعامل شرکت توسعه در ادامه جلسه ای را با حضور بهتاج رییس اداره ورزش و جوانان اردبیل و مشاور و پیمانکار این پروژه برگزار نمود تا نکات مهم را جهت تامین منابع مالی و تسریع در مراحل ساخت پروژه مذکور اعلام نماید.

سپس وی راهی ساختمان استانداری اردبیل شد تا به منظور هماهنگی بیشتر جهت تکمیل این سالن دوومیدانی، نشستی را با مهندس بهنام پور استاندار اردبیل برگزار کند. این نشست در خصوص همکاری استانداری جهت افتتاح پروژه های شهرستان اردبیل از جمله سالن دوومیدانی فوق الذکر صورت گرفت.

مهندس مدبر در ادامه نیز قرار است روز پنجشنبه راهی استان گیلان شده تا به بازدید از پروژه های ورزشی شهر رشت بپردازد. گفتنی است در این بازدید مهندس عباسی معاون فنی و مهندسی، خمارلو مدیر حوزه مدیرعامل و روابط عمومی و خوش سرشت مدیر فنی منطقه نیز حضور داشتند.تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای بزرگراه نیایش
مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب
ساختمان شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور
021 - 2307 92 22
©2018 Tanavar, All Right Reserved